Site Notice (7.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: enable
uk: увімкнути

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: view
uk: переглянути

en: None
uk: Немає

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Message
uk: Повідомлення

en: Link
uk: Посилання

en: edit
uk: редагувати

en: Default
uk: Базово

en: Top
uk: Зверху

en: Paths
uk: Шляхи

en: Bottom
uk: Знизу

en: Roles
uk: Ролі

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: Date created
uk: Дата створення

en: disable
uk: вимкнути

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Edit Link
uk: Редагувати посилання

en: Page Top
uk: Верх сторінки

en: Page Bottom
uk: Низ сторінки

en: Delete Link
uk: Вилучити посилання

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Date changed
uk: Дата зміни

en: Dismiss
uk: Сховати
