Site Notice (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: enable
ca: habilita

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Administration
ca: Administració

en: view
ca: mostra

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Link
ca: Enllaç

en: edit
ca: edita

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Paths
ca: Camins

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Roles
ca: Rols

en: Date created
ca: Data creada

en: disable
ca: inhabilita

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Edit Link
ca: Edita l'enllaç

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Date changed
ca: Canvi de data
