Site Notice (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: enable
cs: povolit

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: view
cs: zobrazit

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: Link
cs: Odkaz

en: edit
cs: upravit

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Paths
cs: Cesty

en: Bottom
cs: Dole

en: Roles
cs: Role

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: disable
cs: vypnout

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Edit Link
cs: Upravit odkaz

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Date changed
cs: Datum změny
