Site Notice (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: view
dz: སྟོན།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།
