Site Notice (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: enable
fi: ota käyttöön

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: view
fi: näkymä

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Message
fi: Viesti

en: Link
fi: Linkki

en: edit
fi: muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Paths
fi: Polut

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: disable
fi: pois käytöstä

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Edit Link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Page Top
fi: Sivun yläreuna

en: Page Bottom
fi: Sivun alareuna

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Date changed
fi: Muutospäivämäärä
