Site Notice (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: enable
ne: सक्षम पार्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: view
ne: दृश्य

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Link
ne: लिङ्क

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Roles
ne: भूमिका

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्
