Site Notice (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: enable
pl: włącz

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Administration
pl: Administracja

en: view
pl: przeglądaj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: Link
pl: Odnośnik

en: edit
pl: edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Roles
pl: Role

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: disable
pl: wyłącz

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Edit Link
pl: Link edycji

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: Delete Link
pl: Link usuwania

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Date changed
pl: Data modyfikacji
