Site Notice (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: enable
pt: ativar

en: delete
pt: eliminar

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Author
pt: Autor

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Administration
pt: Administração

en: view
pt: ver

en: None
pt: Nenhum

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Message
pt: Mensagem

en: Link
pt: Ligação

en: edit
pt: editar

en: Default
pt: Predefinido

en: Top
pt: Topo

en: Paths
pt: Caminhos

en: Bottom
pt: Baixo

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Date created
pt: Data de criação

en: Text to display
pt: Texto a ser exibido

en: Edit Link
pt: Editar ligação

en: Operations links
pt: Ligações de operações

en: Date changed
pt: Data da alteração
