Site Notice (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: enable
sr: укључи

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: Bottom
sr: Дно

en: Roles
sr: Улоге
