Site Notice (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: enable
et: luba

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Administration
et: Haldus

en: view
et: näita

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: edit
et: muuda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Paths
et: Asukohad

en: Bottom
et: Alumine

en: Roles
et: Rollid

en: Link Text
et: Lingi tekst

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: disable
et: keela

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Edit Link
et: Muutmise link

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev
