Site Notice (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: enable
eu: gaitu

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: view
eu: ikusi

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Link
eu: Esteka

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Roles
eu: Zereginak

en: Date created
eu: Sorrera data

en: disable
eu: ezgaitu

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Edit Link
eu: Esteka editatu
