Site Notice (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: enable
is: virkja

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: view
is: skoða

en: None
is: Engin

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Message
is: Skilaboð

en: Link
is: Hlekkur

en: edit
is: breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Paths
is: Slóðir

en: Roles
is: Hlutverk

en: Date created
is: Dags stofnað

en: disable
is: afvirkja

en: Date changed
is: Dags breytt
