Site Notice (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: view
jv: tampilan

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: Link
jv: Tautan

en: edit
jv: sunting

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Roles
jv: Parāgā

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: disable
jv: mati

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi
