Site Notice (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: enable
kk: косулы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: view
kk: карау

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: edit
kk: түзету

en: Default
kk: Стандартты

en: Roles
kk: Рөлдер
