Site Notice (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Administration
mn: Удирдлага

en: view
mn: харах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Link
mn: Холбоос

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Paths
mn: Замууд

en: Bottom
mn: Доод

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
