Site Notice (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: enable
mr: समर्थ

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: view
mr: दाखवा

en: None
mr: काहीच नाही

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Message
mr: संदेश

en: Link
mr: दुवा

en: edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
