Site Notice (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: enable
ro: activare

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Administration
ro: Administrare

en: view
ro: afișează

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Message
ro: Mesaj

en: Link
ro: Legătură

en: edit
ro: modifică

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Roles
ro: Roluri

en: Date created
ro: Dată creată

en: disable
ro: dezactivare

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afișsat

en: Edit Link
ro: Editați legătura

en: Delete Link
ro: Legătură de ștergere

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Date changed
ro: Dată schimbată
