Site Notice (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: enable
sk: povoliť

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Administration
sk: Administrácia

en: view
sk: zobraziť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: edit
sk: upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Paths
sk: Cesty

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: disable
sk: vypnúť

en: Behavior
sk: Správanie

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: Dismiss
sk: Zrušiť
