Site Notice (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: enable
sq: aktivo

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: view
sq: shfaq

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Roles
sq: Rolet

en: disable
sq: çaktivo
