Site Notice (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Administration
az: İdarəetmə

en: view
az: görünüş

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Roles
az: Rollar

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
