Site Notice (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: enable
el: ενεργοποίηση

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: view
el: προβολή

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Paths
el: Διαδρομές

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: disable
el: απενεργοποίηση

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Edit Link
el: Επεξεργασία Συνδέσμου

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης
