Site Notice (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: enable
tr: etkinleştir

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Author
tr: Yazar

en: Cancel
tr: İptal

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Administration
tr: Yönetim

en: view
tr: görüntüle

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Message
tr: İleti

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: edit
tr: düzenle

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Paths
tr: Yollar

en: Bottom
tr: Alt

en: Roles
tr: Roller

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: disable
tr: devre dışı bırak

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Edit Link
tr: Bağlantıyı Düzenle

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Date changed
tr: Değiştirilme tarihi
