Site pages access (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Role
el: Ρόλος

en: Menus
el: Μενού
