Site pages access (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Rules
eo: Reguloj

en: Menus
eo: Menuoj
