Site pages access (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Role
hr: Uloga

en: Menus
hr: Izbornici
