Site pages access (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Role
hu: Szerepkör

en: Rules
hu: Szabályok

en: Menus
hu: Menük

en: Rule
hu: Szabály
