Site pages access (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Menus
ku: پێڕستەکان
