Site pages access (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Role
lv: Loma

en: Menus
lv: Izvēlnes
