Site pages access (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Enabled
pl: Włączone

en: Role
pl: Rola

en: Rules
pl: Reguły

en: Menus
pl: Menu

en: Rule
pl: Reguła
