Site pages access (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Enabled
ru: Включено

en: Role
ru: Роль

en: Rules
ru: Правила

en: Menus
ru: Меню

en: Rule
ru: Правило
