Site pages access (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Role
sv: Roll

en: Rules
sv: Regler

en: Menus
sv: Menyer
