Site pages access (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Menus
ta: பட்டிகள்
