Site pages access (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Enabled
tr: Etkin

en: Role
tr: Rol

en: Rules
tr: Kurallar

en: Menus
tr: Menüler

en: Rule
tr: Kural
