Site pages access (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང
