Site pages access (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Role
da: Rolle

en: Rules
da: Regler

en: Menus
da: Menuer

en: Rule
da: Regel
