Site pages access (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Role
eu: Rol

en: Rules
eu: Erregelak

en: Menus
eu: Menuak
