Site pages access (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Role
fi: Rooli

en: Rules
fi: Säännöt

en: Menus
fi: Valikot

en: Rule
fi: Sääntö
