Site pages access (7.x-2.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Enabled
he: מופעל

en: Role
he: תפקיד

en: Rules
he: כללים

en: Menus
he: תפריטים
