Site pages access (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Role
hy: Դեր

en: Menus
hy: Մենյուներ
