Site pages access (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Role
uk: Роль

en: Rules
uk: Правила

en: Menus
uk: Меню

en: Rule
uk: Правило
