Site pages access (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Enabled
ar: مفعل

en: Role
ar: الدور

en: Menus
ar: القوائم

en: Rule
ar: قاعدة
