Site pages access (7.x-2.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Enabled
bg: Активиран

en: Role
bg: Роля

en: Menus
bg: Менюта
