Site pages access (7.x-2.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Type
de: Typ

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Role
de: Rolle

en: Menus
de: Menüs

en: Rule
de: Regel
