Site pages access (7.x-2.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Enabled
et: Lubatud

en: Role
et: Roll

en: Rules
et: Reeglid

en: Menus
et: Menüüd

en: Rule
et: Reegel
