Site pages access (7.x-2.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Enabled
fa: فعال

en: Role
fa: نقش

en: Rules
fa: قوانین

en: Menus
fa: منوها

en: Rule
fa: قانون
