Site pages access (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Enabled
is: Virkt

en: Role
is: Hlutverk

en: Rules
is: Reglur

en: Menus
is: Valmyndir

en: Rule
is: Regla
