Site pages access (7.x-2.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Type
it: Tipo

en: Enabled
it: Attivato

en: Role
it: Ruolo

en: Rules
it: Regole

en: Menus
it: Menù

en: Rule
it: Regola
