Site pages access (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Enabled
ja: 有効

en: Role
ja: 役割

en: Rules
ja: ルール

en: Menus
ja: メニュー

en: Rule
ja: ルール
