Site pages access (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Enabled
ro: Activat

en: Role
ro: Rol

en: Rules
ro: Reguli

en: Menus
ro: Meniuri
