Site pages access (7.x-2.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Enabled
vi: Bật

en: Role
vi: Vai trò

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Menus
vi: Trình đơn
